تبلیغات
.:: Shawn Michaels Fans Club::. اولین وب تخصصی شاون مایكلز در ایران - HBK's Pro Wrestling History

               
  
وبلاگ من
        پست الكترونیك
        تماس با مدیر
        طراح قالب
       
[yahoo]
                                                               
                    

سلام دوستان ..................

در این پست با قسمت دیگری از مجموعه HBK's Pro Wrestling History در خدمت شما هستیم

 5487

قسمت چهارم « 60 دقیقه = یک عمر»

بعد از اونکه شان در رویال رامبل 1995 پیروز شده بود کمتر کسی احتمال می داد مجددا شان رویال رامبل رو ببره اما خب شان توانست رویال رامبل 1996 را با اقتدار کامل پیروز شود و در رستلمنیا 12 یک تایتل شات بگیرد .

شان از بین تایتل شات هایی که داشت WWFChampionship را انتخاب کرد و باید در یک مسابقه Iron Man که مدت زمان آن 60 دقیقه بود در برابر هیتمن " برت هارت " قرار میگرفت.

شان سخت ترین می کرد و تمام وقت او بین رویال رامبل تا رستلمنیا که 3 ماه بود حاکی از تمرین های مداوم و برنامه غذایی بسیار خاص و آماده شدن برای 60 دقیقه کشتی گرفتن بود در حالی که ما شاهدیم اکثرا مساقبه هایی که از افراد زیادی برخوردار هستند عموما 60 دقیقه طول می کشد به هر حال در این 3 ماه شان فقط تمرین و آماده سازی را پیشه کار خود کرده بود و شاید طی این مدت 3 ماه تنها 3 یا 4 مسابقه انجام داد و 5487کمتر زمانی که در شو حضور پیدا می کرد مسابقه می داد.

شب و روز شان شده بود آرون من 60 دقیقه ای در رستلمنیا 12 خب مسئولان کمپانی برای اینکه مسابقه ی زیبا تری رو شاهد باشیم اقداماتی انجام داده بودند به هر حالهمه چیز گذشت و رسیدیم به رستلمنیا 12.

در اول 5487موزیک شان مایکلز زده می شه و همه منتظر شان هستند اما خود شان داخل نمی یاد بلکه مربی قدیمی او به رینگ میاد و به سمت سقف ورزشگاه اشاره می کنه سپس مجددا موزیک شان نواخته می شه و ما شاهد هستیم که شان از بالای ورزشگاه با طناب به پایین و در میان جمعیت میاد صحنه بسیار جالبی بود بعد هم برت هارت به داخل رینگ میاد و مسابقه آغاز 5487 می شه.

مسابقه از هیجان بالایی برخوردار بود و شاهد بازی بسیار زیبایی بودیم در نهایت 5487نتیجه مسابقه بعد از 60 دقیقه 0-0 شد و موجب تعجب همگان شد طبعا در این حالت برت هارت باید تایتل را نزد خود نگه می داشت اما داور مسابقه اعلام کرد این مسابقه حتما باید برنده داشته باشد و مسابقه باید تا پیروزی یک نفر ادامه یابد.

شان در این زما بسیار خسته بود اما عالی کار می کرد و در نهایت با 5487 یک سوییت چین میوزیک  5487برت هارت را پین کرد و صاحب جدید عنوان WWF شد.

---------------------------------------

امیدوارم از این قسمت نیز راضی بوده باشید.       
        نوشته شده توسط Babak HBK در شنبه 17 اسفند 1387 و ساعت         08:54 ق.ظ [+] | نظرات         ()       
Welcome To The ShowStopper Shawn Michaels Fan Site. In Here You Can Find News & Medias & Photos From This SuperStar I Hope You Enjoy The Time That You Spend Here
                         

Taker Defeated HBK At WrestleMania 25