تبلیغات
.:: Shawn Michaels Fans Club::. اولین وب تخصصی شاون مایكلز در ایران - HBK With Out Marty

               
  
وبلاگ من
        پست الكترونیك
        تماس با مدیر
        طراح قالب
       
[yahoo]
                                                               
                    

سلام دوستان .................

با یک پست دیگر از مجموعه HBK's Pro Wrestling History در خدمت شما هستم امیدوارم این قسمت هم برای شما مفیدواقع بشه

------------------------------------------------

قسمت سوم « 5487بدون 5487راکرز 5487»

شان بعد از به هم زدن رابطه با مارتی جانتی و بههم خوردن تیم مید نایت راکرز تنها بود و خب او با یکی از دیوا های WWF به نام Sherri Martel ارتباط برقرار کرد خب شان اون زمان یک سوپراستار جوان و قدرتمند بود پس با برد های خود وشکست ناپذیری خود دل شری مارتل را بدست آورد این چنین رابطه هایی رو در سال های اخیر بین افرادی مثل ملینا و جانی نایترو ( جان موریسون ) مشاهده کردیم.

خب شان در اون زمان یک سوپراستار منفور بود ( به دلیل آسیبی که به هم تیمی خود مارتی زد ) خب ولی شری به شانکمک بسیاری می کرد و در Saturday Nights Main Event که در 8 نوامبر سال 1992 برگزار شد در برابر بریتیش بولداگ قرار گرفت ودر نهایت این مسابقه رو با یک کراس بادی به سود خود پایان داد و و برای اولین بار توانست کمربند WWF Intercontinental را به دست آورد .

بعد از اون شان با فردی به نام 5487کوین نش 5487تیم تشکیل داد.کوین نش در WCW 5487 بود. و با سفارش شاون وینس او را به WWF آورد. شاون رابطه خودش با شری رو به هم زد مشابه رابطه 5487دیزل و شان مایکلز رو در زمان اخیر می شه رابطه ی بریان کندریک و ازکیل جکسون مثال زد که کوین نش به نوعی 5487بادیگارد شان بود .

شان تا سال 1994 ایترکانتیننتال چمپیون بود و در رستلمنیا 10 در سال 1994 در اولین لدر مچ ( مسابقه نردبانی ) به مصاف رقیب خود ریزور رامون قرار گرفت و کمربند خودرا از دست داد در آن زمان اختلافات شدیدا بین تیم دیزل ( کوین نش ) و شان و ریزر 123 کید بود و شان توانست بعد از مدتی کمربند خود را پس بگیرد و برای مدتی نیز صاحب کمربند تیمی نیز شدند.

اما این رابطه هم پایدار نبود و دیزل به شان خیانت کرد و شان که صاحب کمربند WWF بود رو مورد ضربت قرار داد و در نهایت همخودش رو چمپیون کرد تا رسیدیم به رویال رامبل.

3 نفر آخر رویال رامبل 1995 عبارت بودند از : شان مایکلز و کرش و بریتیش بولداگ خب در این بین شان نفراولی بود که وارد رینگ شده بود و طبعا توانایی کمتری برای برد داشت اما بریتیش بولداگ در اول خواست شان را به بیرون پرتاب کند پس به قصد زدن کلوزلاین به سمت شان آمد اما شان خود را کنار کشید وکلوزلاین به 5487 کرش خورد واو حذف شد بعد از دقایقی درگیری نیز بریتیش بولداگ شان را از بالای 3 طناب به بیرون پرتاب کرد همه فکرمی کردند بولداگ برنده این مسابقه شده اما در قانون های رویال رامبل ذکر شده کسی حذف می شود که از بالای سه بند به بیرون پرت شده باشد و هردو پای او به زمین برخورد کرده باشد خب در اینجا فقط یک پای شان به زمین برخورد کرد اما بولداگ فکر می کرد برنده شده و حتی موزیک اوهمنواخته شد اما شان که هنوز شکست نخورده بود به داخل رینگ بازگشت و با یک دابل اکس هندل بولداگ را به بیرون انداخت و برنده یرویال رامبل 1995 شد.

خب شان طبعا از بین تایتل شات هایی که داشت WWF Champion را انتخاب کرد تا در مقابل دیزل قرار بگیرد و در رستلمنیا 11 در سال 1995 دیزل شاون را شکست دادو کمربند در دستان او ماند.

------------------------------------

امیدوارم از این قسمت هم استفاده کرده باشید       
        نوشته شده توسط Babak HBK در چهارشنبه 14 اسفند 1387 و ساعت         09:28 ق.ظ [+] | نظرات         ()       
Welcome To The ShowStopper Shawn Michaels Fan Site. In Here You Can Find News & Medias & Photos From This SuperStar I Hope You Enjoy The Time That You Spend Here
                         

Taker Defeated HBK At WrestleMania 25