تبلیغات
.:: Shawn Michaels Fans Club::. اولین وب تخصصی شاون مایكلز در ایران - Raw 2/9/09

               
  
وبلاگ من
        پست الكترونیك
        تماس با مدیر
        طراح قالب
       
[yahoo]
                                                               
                    

بک استیج:

JBL در لاکر روم هست شاون هم وارد میشه.شاون میگه میخوام باهات حرف بزنم اما JBL مسابقشون رو در No Way Out یادآوری میکنه و میگه:تو هنوز کارمند من هستی و باید هرچی من میگویم گوش دهی. امشب باید با مارک هنری در یک مسابقه Tune Up شرکت کنی.

Shawn Michaels VS Mark Henry

ابتدا شاون وارد میشه و بعد مارک هنری همراه با تونی اطلس وارد رینگ میشن در نهایت JBL هم وارد میشه و کنار رینگ میمونه.قبل از اینکه داور زنگ رو بزنه شاون به سمت مارک حمله ور میشه. داور آن دورو از هم جدا میکنه و اعلام زدن زنگ رو میکنه.شاون سریع به مارک هنری حمله میکنه و مارک به شاون یک اسلم میزنه اما شاون همینجور به زدن بی وقفه شاون ادمه میده. داور سرانجام اعلام DQ به نفع مارک هنری میکنه.

Winner By DQ: Mark Henry

در پایان شاون یک صندلی بر میداره اما مارک صندلی رو از دستش میگیره ولی شاون یک Sweet Chin Music یه صندلی میزنه و 5487به کله هنری برخورد میکنه. 5487 5487JBL یک میکروفون از لیلیان گارسیا میگیرد و میگوید:اگر مسابقه مان را در No Way Out ,دی کیو کنی میبازی و همه اسم و رسمت ماله من میشه!!! بهتره همسرتم بیاری کنارت تا شاهدباخت تو بشه!! در ضمن دفتر من همیشه به روی خانم های زیبا و کاری بازه!!! شاون از عصبانیت فریاد میزنه و JBL رینگ رو ترک میکنه.

 5487عکس های این مسابقه Download

--------------------------------------------------

موفق باشید.

 5487       
        نوشته شده توسط Babak HBK در چهارشنبه 23 بهمن 1387 و ساعت         12:24 ب.ظ [+] | نظرات         ()       
Welcome To The ShowStopper Shawn Michaels Fan Site. In Here You Can Find News & Medias & Photos From This SuperStar I Hope You Enjoy The Time That You Spend Here
                         

Taker Defeated HBK At WrestleMania 25