تبلیغات
.:: Shawn Michaels Fans Club::. اولین وب تخصصی شاون مایكلز در ایران - Raw 3/30/09

               
  
وبلاگ من
        پست الكترونیك
        تماس با مدیر
        طراح قالب
       
[yahoo]
                                                               
                    
16-1

در بک استیج:
آهنگ تیکر زده می شه و شاون در کنار یک تابوت دیده میشه. می خواد حرف بزنه که میریم برای کامرشال. بعد از کامرشال مایکل کول می گه صحبت های شاون رو نتونستیم بشنویم و دوربین شاون رو نشون می ده که داخل تابوت نشسته.
در رینگ:
شاون به همراه 2 نفر که تابوت رو حمل می کنند وارد میشه و دوباره به کامرشال میریم. بعد از کامرشال آهنگ آندرتیکر زده میشه و میگه:من بالاتر از تو ایستادم.این یک شنبه من رکورد تاریخیه تو رو در رسلمنیا می شکونم. ما در هفته های اخیر درگیری هایی داشتیم که من همیشه ازشون سربلند بیرون اومدم. تیکر نتونسته تو کل دوران حرفه ایش به یک چیزی برسه اونم شکست دادن منه. در رسلمنیا هم همینجوره. من چند هفته قبل با یک سوپر کیک او رو نقش زمین کردم. می بینید که همیشه روشنایی بر تاریکی غلبه می کنه در رسلمنیا هم هیچ استثنایی و جود نداره چون من میستر رسلمنیا هستم. بعد از یک شنبه و بعد بازیسر کمربند ها, نردبان ها و بازی لجند ها همه درمورد پایان یافتن رکورد تیکر حرف می زنند. چراغ ها خاموش و روشن می شه تیکر در رینگ هست اما از شاون خبری نیست. تیکر در تابوت رو باز می کنه اما شاون اونجا هم نیست. وقتی برمی گرده یک سویت چین میوزیک از شاون دریافت می کنه وشاون بالای سرش میره.

دانلود عکس های راء لینک دانلود

       
        نوشته شده توسط علی در سه شنبه 11 فروردین 1388 و ساعت         12:06 ب.ظ [+] | نظرات         ()       
Welcome To The ShowStopper Shawn Michaels Fan Site. In Here You Can Find News & Medias & Photos From This SuperStar I Hope You Enjoy The Time That You Spend Here
                         

Taker Defeated HBK At WrestleMania 25